Niezależny katalog wpisów rejestru URPL. Nie jest stroną URPL ani rządową, ani apteką. Nie udziela porad. Zasady serwisu

Atc_code: M01A

Lista elementów z filtrem atc_code = M01A

Atc_code: M01A Usuń filtr

ProduktSubstancja czynnaPodmiot odpowiedzialnyKategoriaPozwolenie
Ibuprofen B. Braun200 mg/50 ml · Roztwór do infuzji Ibuprofenum B. Braun Melsungen AG Rp 25841 Ibuprofen B. Braun600 mg/100 ml · Roztwór do infuzji Ibuprofenum B. Braun Melsungen AG Rp 25191 Ibuprofen B. Braun400 mg/100 ml · Roztwór do infuzji Ibuprofenum B. Braun Melsungen AG Rp 25190 Ibuprofen Aurovitas600 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. Rp 27129 Ibuprofen Aurovitas200 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. OTC 27128 Ibuprofen APTEO MED200 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Synoptis Pharma Sp. z o.o. OTC 25139 Ibuprofen Altan600 mg/150 ml · Roztwór do infuzji Ibuprofenum Altan Pharmaceuticals, S.A. Rp 25889 Ibuprofen Altan400 mg/100 ml · Roztwór do infuzji Ibuprofenum Altan Pharma Ltd. Rp 25888 Ibuprofen TZF40 mg/ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S.A. OTC 26072 Ibuprofen Alkaloid - INT100 mg/5 ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum Alkaloid - INT d.o.o. OTC 27649 Ibuprofen Aflofarm200 mg · Tabletki drażowane Ibuprofenum Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. OTC 14214 Ibuprofen Aflofarm400 mg · Tabletki drażowane Ibuprofenum Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. OTC 14906 Ibuprofen AFL200 mg · Tabletki drażowane Ibuprofenum Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. Rp 14984 IBUPREX MAX400 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Olimp Laboratories Sp. z o.o. OTC 25098 Ibuprex200 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Olimp Laboratories Sp. z o.o. OTC 25097 Ibupar forte400 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Adamed Pharma S.A. OTC 10105 Ibupar200 mg · Tabletki drażowane Ibuprofenum Adamed Pharma S.A. OTC 10702 Ibunoven ZATOKI200 mg + 30 mg · Kapsułki miękkie Ibuprofenum + Pseudoephedrini hydrochloridum Synoptis Pharma Sp. z o.o. OTC 28822 Ibunid dla dzieci Forte200 mg/5 ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum „POLSKI LEK - DYSTRYBUCJA” Sp. z o.o. OTC 25717 Ibumax Forte 600 mg600 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Vitabalans Oy OTC 14586