Atc_code: M01AE51
Lista elementów z filtrem atc_code = M01AE51
Atc_code: M01AE51 Usuń filtr
ProduktSubstancja czynnaPodmiot odpowiedzialnyKategoriaPozwolenie
Zatotabs400 mg + 60 mg · Tabletki powlekane
Ibuprofenum + Pseudoephedrini hydrochloridum
Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
OTC
24893
Nurofen Zatoki200 mg + 30 mg · Tabletki powlekane
Ibuprofenum + Pseudoephedrini hydrochloridum
Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
OTC
07787
Nurofen Ultima200 mg + 500 mg · Tabletki powlekane
Ibuprofenum + Paracetamolum
Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
OTC
17559
Nurofen Plus200 mg + 12,8 mg · Tabletki powlekane
Ibuprofenum + Codeini phosphas
Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
OTC
09622
Modafen Grip200 mg + 5 mg · Tabletki powlekane
Ibuprofenum + Phenylephrini hydrochloridum
STADA Arzneimittel AG
OTC
21606
Modafen Extra Grip200 mg + 30 mg · Tabletki powlekane
Ibuprofenum + Pseudoephedrini hydrochloridum
STADA Arzneimittel AG
OTC
09603
Metafen Zatoki200 mg + 30 mg · Tabletki
Ibuprofenum + Pseudoephedrini hydrochloridum
Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
OTC
11005
Metafen200 mg + 325 mg · Tabletki powlekane
Ibuprofenum + Paracetamolum
Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
OTC
26370
Metafen200 mg + 325 mg · Tabletki
Ibuprofenum + Paracetamolum
Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
OTC
11834
Laboratoria PolfaŁódź Zatoki200 mg + 30 mg · Tabletki
Ibuprofenum + Pseudoephedrini hydrochloridum
URGO Sp. z o.o.
OTC
21816
Kidofen Duo(100 mg + 125 mg)/5 ml · Zawiesina doustna
Ibuprofenum + Paracetamolum
Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.
Rp
21238
Inflanor Plus200 mg + 500 mg · Tabletki powlekane
Ibuprofenum + Paracetamolum
Zentiva, k.s.
OTC
27235
IBU-SPA400 mg + 100 mg · Tabletki powlekane
Ibuprofenum + Coffeinum
Opella Healthcare Poland Sp. z o.o.
OTC
25950
Ibuprom Zatoki Tabs200 mg + 6,1 mg · Tabletki drażowane
Ibuprofenum + Phenylephrini hydrochloridum
US Pharmacia Sp. z o.o.
OTC
21607
Ibuprom Zatoki Sprint200 mg + 30 mg · Kapsułki miękkie
Ibuprofenum + Pseudoephedrini hydrochloridum
US Pharmacia Sp. z o.o.
OTC
26136
Ibuprom Zatoki Max400 mg + 60 mg · Tabletki powlekane
Ibuprofenum + Pseudoephedrini hydrochloridum
US Pharmacia Sp. z o.o.
OTC
26598
Ibuprom Zatoki200 mg + 30 mg · Tabletki powlekane
Ibuprofenum + Pseudoephedrini hydrochloridum
US Pharmacia Sp. z o.o.
OTC
09650
Ibuprofen/Paracetamol Sandoz200 mg + 500 mg · Tabletki powlekane
Ibuprofenum + Paracetamolum
Sandoz GmbH
OTC
25895
Ibuprofen/Paracetamol Mylan200 mg + 500 mg · Tabletki powlekane
Ibuprofenum + Paracetamolum
Mylan IRE Healthcare Ltd.
OTC
25916
Ibunoven ZATOKI200 mg + 30 mg · Kapsułki miękkie
Ibuprofenum + Pseudoephedrini hydrochloridum
Synoptis Pharma Sp. z o.o.
OTC
28822