Niezależny katalog wpisów rejestru URPL. Nie jest stroną URPL ani rządową, ani apteką. Nie udziela porad. Zasady serwisu

Atc_code: N02BE01

Lista elementów z filtrem atc_code = N02BE01

Atc_code: N02BE01 Usuń filtr

ProduktSubstancja czynnaPodmiot odpowiedzialnyKategoriaPozwolenie
Paracetamol Hasco250 mg · Czopki doodbytnicze Paracetamolum Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. OTC 08344 Paracetamol Hasco125 mg · Czopki doodbytnicze Paracetamolum Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. OTC 08343 Paracetamol Hasco80 mg · Czopki doodbytnicze Paracetamolum Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. OTC 08342 Paracetamol Hasco120 mg/5 ml · Zawiesina doustna Paracetamolum Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. OTC 08299 Paracetamol Galena120 mg/5 ml · Syrop Paracetamolum Zakład Farmaceutyczny "Amara" Sp. z o.o. OTC 09385 Paracetamol Forte Apteo Med40 mg/ml · Zawiesina doustna Paracetamolum Synoptis Pharma Sp. z o.o. OTC 26814 Paracetamol Filofarm500 mg · Tabletki Paracetamolum Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy FILOFARM OTC 08551 Paracetamol Farmina500 mg · Czopki Paracetamolum Farmina Sp. z o.o. OTC 02657 Paracetamol Farmina250 mg · Czopki Paracetamolum Farmina Sp. z o.o. OTC 02656 Paracetamol Farmina125 mg · Czopki Paracetamolum Farmina Sp. z o.o. OTC 02655 Paracetamol Dr.Max500 mg · Tabletki Paracetamolum Dr. Max Pharma s.r.o. OTC 27614 Paracetamol DOZ500 mg · Tabletki Paracetamolum DOZ S.A. OTC 18128 Paracetamol Biofarm500 mg · Tabletki Paracetamolum Biofarm Sp. z o.o. OTC 25415 Paracetamol Biofarm1000 mg · Tabletki powlekane Paracetamolum Biofarm Sp. z o.o. OTC 20391 Paracetamol Biofarm500 mg · Tabletki Paracetamolum Biofarm Sp. z o.o. OTC 07348 Paracetamol Baxter10 mg/ml · Roztwór do infuzji Paracetamolum Baxter Holding B.V. Rp 28088 Paracetamol B. Braun10 mg/ml · Roztwór do infuzji Paracetamolum B. Braun Melsungen AG Rp 20317 Paracetamol Aurovitas500 mg · Tabletki Paracetamolum Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. OTC 24532 Paracetamol Aristo1000 mg · Tabletki musujące Paracetamolum Aristo Pharma GmbH Rp 25924 Paracetamol Aristo500 mg · Tabletki musujące Paracetamolum Aristo Pharma GmbH OTC 25923