Atc_code: R06AE07
Lista elementów z filtrem atc_code = R06AE07
Atc_code: R06AE07 Usuń filtr
ProduktSubstancja czynnaPodmiot odpowiedzialnyKategoriaPozwolenie
Cetyryzyna Pure Medic10 mg · Tabletki powlekane
Cetirizini dihydrochloridum
Pure Medic Sp. z o.o.
OTC
29873
Cetyryzyna Promedo10 mg · Tabletki powlekane
Cetirizini dihydrochloridum
Promedo Pharma Products GmbH
OTC
29511
Zyrtec UCB10 mg · Tabletki powlekane
Cetirizini dihydrochloridum
VEDIM Sp. z o.o.
OTC
11212
Zyrtec10 mg/ml · Krople doustne, roztwór
Cetirizini dihydrochloridum
Delfarma Sp. z o.o.
Rp
217/21
Zyrtec10 mg/ml · Krople doustne, roztwór
Cetirizini dihydrochloridum
InPharm Sp. z o.o.
Rp
324/18
Zyrtec10 mg · Tabletki powlekane
Cetirizini dihydrochloridum
VEDIM Sp. z o.o.
Rp
01846
Zyrtec10 mg/ml · Krople doustne, roztwór
Cetirizini dihydrochloridum
VEDIM Sp. z o.o.
Rp
01847
Zyrtec1 mg/ml · Roztwór doustny
Cetirizini dihydrochloridum
VEDIM Sp. z o.o.
Rp
07815
Letizen10 mg · Tabletki powlekane
Cetirizini dihydrochloridum
Krka, d.d., Novo mesto
Rp
08697
Cetrix10 mg · Tabletki powlekane
Cetirizini dihydrochloridum
Vitabalans Oy
OTC
18990
Cetririzinum US Pharmacia10 mg · Tabletki powlekane
Cetirizini dihydrochloridum
US Pharmacia Sp. z o.o.
OTC
15770
Cetoalergedd10 mg · Tabletki powlekane
Cetirizini dihydrochloridum
Synoptis Pharma Sp. z o.o.
OTC
20062
Cetirizine Genoptim SPH10 mg · Tabletki powlekane
Cetirizini dihydrochloridum
PharmSol Europe Limited
OTC
22010
Cetip10 mg · Tabletki powlekane
Cetirizini dihydrochloridum
Milapharm Sp. z o.o.
OTC
20086
Cetigran10 mg · Tabletki powlekane
Cetirizini dihydrochloridum
Aristo Pharma Sp. z o.o.
OTC
12462
CetAlergin10 mg · Tabletki powlekane
Cetirizini dihydrochloridum
PharmaSwiss Česká republika s.r.o.
Rp
23726
Amertil Bio10 mg · Tabletki powlekane
Cetirizini dihydrochloridum
Biofarm Sp. z o.o.
OTC
11031
Amertil10 mg · Tabletki powlekane
Cetirizini dihydrochloridum
Biofarm Sp. z o.o.
Rp
04107
Allertec WZF10 mg · Tabletki powlekane
Cetirizini dihydrochloridum
Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
OTC
10674
Allertec Kids5 mg/5 ml · Syrop
Cetirizini dihydrochloridum
Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
OTC
08511