Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z oficjalnego Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Alvesco 160

Na receptę (Rp) Covis Pharma Europe B.V.
Oceń

Opis leku

Lek to lek na receptę (Rp) zawierający substancję czynną: Ciclesonidum. Forma farmaceutyczna: Aerozol inhalacyjny, roztwór. Producent: Covis Pharma Europe B.V.. Klasyfikacja ATC: R03BA08. Lek dostępny w opakowaniach: 2 różnych opakowań.

Podstawowe informacje

Substancja czynna
Postać farmaceutyczna
Aerozol inhalacyjny, roztwór
Moc leku
160 mcg/dawkę inh.
Opakowania
1 poj. 60 dawek Rp
1 poj. 120 dawek Rp
Numer rejestracyjny
11231
Kod ATC
R03BA08
Typ procedury
MRP
Podstawa prawna
art. 10 ust. 1 i 2
Ważność pozwolenia
Bezterminowe
Typ
Ludzki

Producent / Importer

Covis Pharma Europe B.V.
Holandia

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników
Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę
Twoja ocena

Alvesco 160 - szczegółowe informacje o leku

Alvesco 160 to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Ciclesonidum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: aerozol inhalacyjny, roztwór. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Alvesco 160?
Substancją czynną leku Alvesco 160 jest Ciclesonidum.
Czy Alvesco 160 jest dostępny bez recepty?
Nie. Alvesco 160 wydawany jest wyłącznie z przepisu lekarza (kategoria Rp).
W jakiej postaci występuje Alvesco 160?
Postać farmaceutyczna leku Alvesco 160: Aerozol inhalacyjny, roztwór.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Alvesco 160?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Covis Pharma Europe B.V..