Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z oficjalnego Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Apsaliq colistin

Na receptę (Rp) Andres Pintaluba S.A.
Oceń

Opis leku

Lek to lek na receptę (Rp) zawierający substancję czynną: Colistini sulfas. Forma farmaceutyczna: Roztwór do podania w wodzie do picia / w mleku. Producent: Andres Pintaluba S.A.. Klasyfikacja ATC: QA07AA10. Lek dostępny w opakowaniach: 2 różnych opakowań.

Podstawowe informacje

Substancja czynna
Postać farmaceutyczna
Roztwór do podania w wodzie do picia / w mleku
Moc leku
3 000 000 j.m./ ml
Opakowania
1 butelka 5 l Rp
1 butelka 1 l Rp
Numer rejestracyjny
2738
Kod ATC
QA07AA10
Typ procedury
DCP
Podstawa prawna
art. 15a ust. 6
Ważność pozwolenia
Bezterminowe
Typ
Weterynaryjny

Producent / Importer

Andres Pintaluba S.A.
Hiszpania

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników
Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę
Twoja ocena

Apsaliq colistin - szczegółowe informacje o leku

Apsaliq colistin to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Colistini sulfas. Dostępny w postaci farmaceutycznej: roztwór do podania w wodzie do picia / w mleku. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Apsaliq colistin?
Substancją czynną leku Apsaliq colistin jest Colistini sulfas.
Czy Apsaliq colistin jest dostępny bez recepty?
Nie. Apsaliq colistin wydawany jest wyłącznie z przepisu lekarza (kategoria Rp).
W jakiej postaci występuje Apsaliq colistin?
Postać farmaceutyczna leku Apsaliq colistin: Roztwór do podania w wodzie do picia / w mleku.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Apsaliq colistin?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Andres Pintaluba S.A..