Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z oficjalnego Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Canidryl 20 mg tabletki dla psów

Na receptę (Rp) Chanelle Pharmaceuticals Manufacturing Ltd.
Oceń

Opis leku

Lek to lek na receptę (Rp) zawierający substancję czynną: Carprofenum. Forma farmaceutyczna: Tabletka. Producent: Chanelle Pharmaceuticals Manufacturing Ltd.. Klasyfikacja ATC: QM01AE91. Lek dostępny w opakowaniach: 46 różnych opakowań.

Podstawowe informacje

Substancja czynna
Postać farmaceutyczna
Tabletka
Moc leku
20 mg
Opakowania
6 blist. 14 tabl. Rp
1 blist. 6 tabl. Rp
30 blist. 10 tabl. Rp
10 blist. 10 tabl. Rp
7 blist. 14 tabl. Rp
2 blist. 14 tabl. Rp
7 blist. 10 tabl. Rp
6 blist. 10 tabl. Rp
3 blist. 14 tabl. Rp
1 pudełko 280 tabl. (28 blist. x 10 tab.) (20 blist. x 14 tab.) Rp
3 blist. 14 tabl. Rp
50 blist. 10 tabl. Rp
1 blist. 6 tabl. Rp
18 blist. 10 tabl. Rp
100 blist. 10 tabl. Rp
4 blist. 14 tabl. Rp
18 blist. 10 tabl. Rp
20 blist. 10 tabl. Rp
280 tabl. (28 x 10) Rp
6 blist. 14 tabl. Rp
1 blist. 14 tabl. Rp
1 blist. 14 tabl. Rp
25 blist. 10 tabl. Rp
2 blist. 10 tabl. Rp
1 blist. 10 tabl. Rp
2 blist. 14 tabl. Rp
2 blist. 10 tabl. Rp
5 blist. 14 tabl. Rp
1 pudełko 70 tabl. (5 blist. x 14 tab) (7 blist. x 10 tab.) Rp
20 blist. 14 tabl. Rp
5 blist. 10 tabl. Rp
10 blist. 10 tabl. Rp
98 tabl. Rp
1000 tabl. Rp
6 blist. 10 tabl. Rp
25 blist. 10 tabl. Rp
5 blist. 10 tabl. Rp
1 pudełko 140 tabl. (10 blist. x 14 tab.) (14 blist. x 10 tab.) Rp
3 blist. 10 tabl. Rp
50 blist. 10 tabl. Rp
10 blist. 14 tabl. Rp
3 blist. 10 tabl. Rp
1 blist. 10 tabl. Rp
14 blist. 10 tabl. Rp
20 blist. 10 tabl. Rp
30 blist. 10 tabl. Rp
Numer rejestracyjny
1832
Kod ATC
QM01AE91
Typ procedury
MRP
Podstawa prawna
art. 15a ust. 1
Ważność pozwolenia
Bezterminowe
Typ
Weterynaryjny

Producent / Importer

Chanelle Pharmaceuticals Manufacturing Ltd.
Irlandia

Dokumenty do pobrania

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników
Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę
Twoja ocena

Canidryl 20 mg tabletki dla psów - szczegółowe informacje o leku

Canidryl 20 mg tabletki dla psów to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Carprofenum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: tabletka. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Canidryl 20 mg tabletki dla psów?
Substancją czynną leku Canidryl 20 mg tabletki dla psów jest Carprofenum.
Czy Canidryl 20 mg tabletki dla psów jest dostępny bez recepty?
Nie. Canidryl 20 mg tabletki dla psów nie jest dostępny bez recepty. Kategoria dostępności: na receptę (Rp).
W jakiej postaci występuje Canidryl 20 mg tabletki dla psów?
Postać farmaceutyczna leku Canidryl 20 mg tabletki dla psów: Tabletka.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Canidryl 20 mg tabletki dla psów?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Chanelle Pharmaceuticals Manufacturing Ltd..