Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z oficjalnego Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Doksy RW

Na receptę (Rp) Vetoquinol Biowet Sp. z o.o.
Oceń

Opis leku

Lek to lek na receptę (Rp) zawierający substancję czynną: Doxycyclinum monohydricum. Forma farmaceutyczna: Proszek do sporządzania roztworu. Producent: Vetoquinol Biowet Sp. z o.o.. Klasyfikacja ATC: QJ01AA02. Lek dostępny w opakowaniach: 3 różnych opakowań.

Podstawowe informacje

Substancja czynna
Postać farmaceutyczna
Proszek do sporządzania roztworu
Moc leku
0,2 g/g
Opakowania
1 worek 100 g Rp
1 pudełko 100 g Rp
1 worek 1000 g Rp
Numer rejestracyjny
1106
Kod ATC
QJ01AA02
Typ procedury
NAR
Podstawa prawna
art. 16a ust. 1
Ważność pozwolenia
2024-08-13
Typ
Weterynaryjny

Producent / Importer

Vetoquinol Biowet Sp. z o.o.
Polska

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników
Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę
Twoja ocena

Doksy RW - szczegółowe informacje o leku

Doksy RW to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Doxycyclinum monohydricum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: proszek do sporządzania roztworu. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Doksy RW?
Substancją czynną leku Doksy RW jest Doxycyclinum monohydricum.
Czy Doksy RW jest dostępny bez recepty?
Nie. Doksy RW wydawany jest wyłącznie z przepisu lekarza (kategoria Rp).
W jakiej postaci występuje Doksy RW?
Postać farmaceutyczna leku Doksy RW: Proszek do sporządzania roztworu.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Doksy RW?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Vetoquinol Biowet Sp. z o.o..