Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z oficjalnego Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Metamizole Kabi

Na receptę (Rp) Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.
Oceń

Opis leku

Lek to lek na receptę (Rp) zawierający substancję czynną: Metamizolum natricum monohydricum. Forma farmaceutyczna: Roztwór do wstrzykiwań. Producent: Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o.. Klasyfikacja ATC: N02BB02. Lek dostępny w opakowaniach: 4 różnych opakowań.

Podstawowe informacje

Postać farmaceutyczna
Roztwór do wstrzykiwań
Moc leku
500 mg/ml
Opakowania
5 amp. 2 ml Rp
10 amp. 2 ml Rp
5 amp. 5 ml Rp
10 amp. 5 ml Rp
Numer rejestracyjny
24221
Kod ATC
N02BB02
Typ procedury
NAR
Podstawa prawna
art. 16 ust. 1
Ważność pozwolenia
Bezterminowe
Typ
Ludzki

Producent / Importer

Labesfal, Laboratorios Almiro S.A.
Portugalia

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników
Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę
Twoja ocena

Metamizole Kabi - szczegółowe informacje o leku

Metamizole Kabi to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Metamizolum natricum monohydricum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: roztwór do wstrzykiwań. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Metamizole Kabi?
Substancją czynną leku Metamizole Kabi jest Metamizolum natricum monohydricum.
Czy Metamizole Kabi jest dostępny bez recepty?
Nie. Metamizole Kabi wydawany jest wyłącznie z przepisu lekarza (kategoria Rp).
W jakiej postaci występuje Metamizole Kabi?
Postać farmaceutyczna leku Metamizole Kabi: Roztwór do wstrzykiwań.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Metamizole Kabi?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o..