Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z oficjalnego Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Micafungin Day Zero

Rpz Day Zero ehf.
Oceń

Opis leku

Lek to lek na receptę w określonych przypadkach (Rpz) zawierający substancję czynną: Micafunginum natricum. Forma farmaceutyczna: Proszek do sporządzania roztworu do infuzji. Producent: Day Zero ehf.. Klasyfikacja ATC: J02AX05. Lek dostępny w opakowaniach: 1 opakowanie.

Podstawowe informacje

Substancja czynna
Postać farmaceutyczna
Proszek do sporządzania roztworu do infuzji
Moc leku
50 mg
Opakowania
1 fiol. 50 mg proszku Rpz
Numer rejestracyjny
27090
Kod ATC
J02AX05
Typ procedury
DCP
Podstawa prawna
art. 15 ust. 1 pkt 2
Ważność pozwolenia
2025-01-24
Typ
Ludzki

Producent / Importer

Actavis Italy S.p.A.
Włochy
S.C. Sindan-Pharma S.R.L.
Rumunia

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników
Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę
Twoja ocena

Micafungin Day Zero - szczegółowe informacje o leku

Micafungin Day Zero to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Micafunginum natricum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: proszek do sporządzania roztworu do infuzji. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Micafungin Day Zero?
Substancją czynną leku Micafungin Day Zero jest Micafunginum natricum.
Czy Micafungin Day Zero jest dostępny bez recepty?
Tak. Micafungin Day Zero należy do kategorii Rpz i jest dostępny bez recepty.
W jakiej postaci występuje Micafungin Day Zero?
Postać farmaceutyczna leku Micafungin Day Zero: Proszek do sporządzania roztworu do infuzji.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Micafungin Day Zero?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Day Zero ehf..