Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z oficjalnego Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Pantoprazol Noridem

Na receptę (Rp) Noridem Enterprises Ltd.
Oceń

Opis leku

Lek to lek na receptę (Rp) zawierający substancję czynną: Pantoprazolum. Forma farmaceutyczna: Proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań. Producent: Noridem Enterprises Ltd.. Klasyfikacja ATC: A02BC02. Lek dostępny w opakowaniach: 2 różnych opakowań.

Podstawowe informacje

Substancja czynna
Postać farmaceutyczna
Proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań
Moc leku
40 mg
Opakowania
1 fiol. 40 mg proszku Rp
10 fiol. 40 mg proszku Rp
Numer rejestracyjny
29208
Kod ATC
A02BC02
Typ procedury
MRP
Podstawa prawna
art. 15 ust. 1 pkt 2
Ważność pozwolenia
2030-07-28
Typ
Ludzki

Producent / Importer

DEMO S.A. Pharmaceutical Industry
Grecja

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników
Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę
Twoja ocena

Pantoprazol Noridem - szczegółowe informacje o leku

Pantoprazol Noridem to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Pantoprazolum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Pantoprazol Noridem?
Substancją czynną leku Pantoprazol Noridem jest Pantoprazolum.
Czy Pantoprazol Noridem jest dostępny bez recepty?
Nie. Pantoprazol Noridem wydawany jest wyłącznie z przepisu lekarza (kategoria Rp).
W jakiej postaci występuje Pantoprazol Noridem?
Postać farmaceutyczna leku Pantoprazol Noridem: Proszek do sporządzania roztworu do wstrzykiwań.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Pantoprazol Noridem?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Noridem Enterprises Ltd..