Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z oficjalnego Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Sirdalud MR

Na receptę (Rp) Sandoz GmbH
Oceń

Opis leku

Lek to lek na receptę (Rp) zawierający substancję czynną: Tizanidinum. Forma farmaceutyczna: Kapsułki o zmodyfikowanym uwalnianiu, twarde. Producent: Sandoz GmbH. Klasyfikacja ATC: M03BX02. Lek dostępny w opakowaniach: 2 różnych opakowań.

Podstawowe informacje

Substancja czynna
Postać farmaceutyczna
Kapsułki o zmodyfikowanym uwalnianiu, twarde
Moc leku
6 mg
Opakowania
10 kaps. Rp
30 kaps. Rp
Numer rejestracyjny
06714
Kod ATC
M03BX02
Typ procedury
NAR
Podstawa prawna
art. 10 ust. 1 i 2
Ważność pozwolenia
Bezterminowe
Typ
Ludzki

Producent / Importer

Lek Pharmaceuticals d.d.
Słowenia
Novartis Farmacéutica, S.A.
Hiszpania
Novartis Pharma GmbH
Niemcy
Novartis Poland Sp. z o.o.
Polska

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników
Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę
Twoja ocena

Sirdalud MR - szczegółowe informacje o leku

Sirdalud MR to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Tizanidinum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: kapsułki o zmodyfikowanym uwalnianiu, twarde. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Sirdalud MR?
Substancją czynną leku Sirdalud MR jest Tizanidinum.
Czy Sirdalud MR jest dostępny bez recepty?
Nie. Sirdalud MR wydawany jest wyłącznie z przepisu lekarza (kategoria Rp).
W jakiej postaci występuje Sirdalud MR?
Postać farmaceutyczna leku Sirdalud MR: Kapsułki o zmodyfikowanym uwalnianiu, twarde.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Sirdalud MR?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Sandoz GmbH.