Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z oficjalnego Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Unguentum Olei Jecoris Aselli

Na receptę (Rp) Biowet Drwalew Sp. z o.o.
Oceń

Opis leku

Lek to lek na receptę (Rp) zawierający substancję czynną: Oleum Jecoris Aselli. Forma farmaceutyczna: Maść. Producent: Biowet Drwalew Sp. z o.o.. Klasyfikacja ATC: QD03AA. Lek dostępny w opakowaniach: 1 opakowanie.

Podstawowe informacje

Substancja czynna
Postać farmaceutyczna
Maść
Moc leku
400 mg/1 g
Opakowania
1 poj. 150 g Rp
Numer rejestracyjny
0992
Kod ATC
QD03AA
Typ procedury
NAR
Podstawa prawna
art. 16a ust. 1
Ważność pozwolenia
Bezterminowe
Typ
Weterynaryjny

Producent / Importer

Drwalewskie Zakłady Przemysłu Bioweterynaryjnego S.A.
Polska

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników
Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę
Twoja ocena

Unguentum Olei Jecoris Aselli - szczegółowe informacje o leku

Unguentum Olei Jecoris Aselli to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Oleum Jecoris Aselli. Dostępny w postaci farmaceutycznej: maść. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Unguentum Olei Jecoris Aselli?
Substancją czynną leku Unguentum Olei Jecoris Aselli jest Oleum Jecoris Aselli.
Czy Unguentum Olei Jecoris Aselli jest dostępny bez recepty?
Nie. Unguentum Olei Jecoris Aselli nie jest dostępny bez recepty. Kategoria dostępności: na receptę (Rp).
W jakiej postaci występuje Unguentum Olei Jecoris Aselli?
Postać farmaceutyczna leku Unguentum Olei Jecoris Aselli: Maść.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Unguentum Olei Jecoris Aselli?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Biowet Drwalew Sp. z o.o..