Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z oficjalnego Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

ZIELE NAWŁOCI POSPOLITEJ

OTC Zakład Konfekcjonowania Ziół "FLOS" Elżbieta i Jan Głąb spółka jawna
Oceń

Opis leku

Lek to lek bez recepty (OTC) zawierający substancję czynną: Solidaginis virgaurea herba. Forma farmaceutyczna: Zioła do zaparzania. Producent: Zakład Konfekcjonowania Ziół "FLOS" Elżbieta i Jan Głąb spółka jawna. Lek dostępny w opakowaniach: 2 różnych opakowań.

Podstawowe informacje

Postać farmaceutyczna
Zioła do zaparzania
Moc leku
-
Opakowania
1 op. 50 g OTC
1 op. 25 g OTC
Numer rejestracyjny
01957
Kod ATC
Typ procedury
NAR
Podstawa prawna
art. 20 ust. 1 pkt. 4
Ważność pozwolenia
Bezterminowe
Typ
Ludzki

Producent / Importer

Zakład Konfekcjonowania Ziół "FLOS" Elżbieta i Jan Głąb spółka jawna
Polska

Dokumenty do pobrania

Pobierz oficjalne dokumenty dotyczące leku:

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników
Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę
Twoja ocena

ZIELE NAWŁOCI POSPOLITEJ - szczegółowe informacje o leku

ZIELE NAWŁOCI POSPOLITEJ to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Solidaginis virgaurea herba. Dostępny w postaci farmaceutycznej: zioła do zaparzania. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku ZIELE NAWŁOCI POSPOLITEJ?
Substancją czynną leku ZIELE NAWŁOCI POSPOLITEJ jest Solidaginis virgaurea herba.
Czy ZIELE NAWŁOCI POSPOLITEJ jest dostępny bez recepty?
Tak. ZIELE NAWŁOCI POSPOLITEJ jest dostępny bez recepty (kategoria OTC).
W jakiej postaci występuje ZIELE NAWŁOCI POSPOLITEJ?
Postać farmaceutyczna leku ZIELE NAWŁOCI POSPOLITEJ: Zioła do zaparzania.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za ZIELE NAWŁOCI POSPOLITEJ?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Zakład Konfekcjonowania Ziół "FLOS" Elżbieta i Jan Głąb spółka jawna.