Niezależny katalog wpisów rejestru URPL. Nie jest stroną URPL ani rządową, ani apteką. Nie udziela porad. Zasady serwisu

Substancja czynna

Ibuprofenum

Lista obejmuje 193 produkty lecznicze z substancją czynną Ibuprofenum według rejestru. Podaje postać, dawkę i podmiot odpowiedzialny.

Liczba produktów
193
Liczba postaci farmaceutycznych
13
Liczba dawek
23
Liczba kategorii dostępności
3
Liczba podmiotów odpowiedzialnych
55
Liczba kodów ATC
3
Filtr:
ProduktSubstancja czynnaPodmiot odpowiedzialnyKategoriaPozwolenie
Ibuprofen Kabi 4 mg/ml · Roztwór do infuzji Ibuprofenum Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. Rp 26183 Ibuprofen MAX Aurovitas 400 mg · Kapsułki miękkie Ibuprofenum Aurovitas Pharma Polska Sp. z o.o. OTC 27079 Ibuprofen Medicinae 400 mg · Kapsułki miękkie Ibuprofenum Medicinae Sp. z o.o. OTC 29367 Ibuprofen MODAFEN 200 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum STADA Arzneimittel AG OTC 28290 Ibuprofen MODAFEN 400 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum STADA Arzneimittel AG OTC 28291 Ibuprofen MODAFEN 600 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum STADA Arzneimittel AG Rp 28289 Ibuprofen MODAFEN 400 mg · Kapsułki miękkie Ibuprofenum STADA Arzneimittel AG OTC 29199 Ibuprofen Polfarmex 200 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Polfarmex S.A. Rp 08307 Ibuprofen TZF 40 mg/ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S.A. OTC 26072 Ibuprofen TZF 400 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S.A. OTC 25884 Ibuprofen TZF 200 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S.A. OTC 25883 Ibuprofen TZF 600 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S.A. OTC 25885 Ibuprofen Zentiva 200 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Zentiva, k.s. OTC 26640 Ibuprofen Zentiva 400 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Zentiva, k.s. OTC 26641 Ibuprofen-Lysin Fairmed Healthcare 200 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Fairmed Healthcare GmbH OTC 29517 Ibuprofen-Lysin Fairmed Healthcare 400 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Fairmed Healthcare GmbH OTC 29518 Ibuprom 200 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 00879 Ibuprom dla dzieci 100 mg/5 ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 22393 Ibuprom dla dzieci forte 40 mg/ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 22395 Ibuprom Effect żel 50 mg/g · Żel Ibuprofenum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 23940

Według wyboru: alfabetycznie po nazwie produktu lub po dacie ostatniej zmiany w rejestrze. Bez płatnych pozycji i popularności; to nie rekomendacja.