Niezależny katalog wpisów rejestru URPL. Nie jest stroną URPL ani rządową, ani apteką. Nie udziela porad. Zasady serwisu

Substancja czynna

Ibuprofenum

Lista obejmuje 193 produkty lecznicze z substancją czynną Ibuprofenum według rejestru. Podaje postać, dawkę i podmiot odpowiedzialny.

Liczba produktów
193
Liczba postaci farmaceutycznych
13
Liczba dawek
23
Liczba kategorii dostępności
3
Liczba podmiotów odpowiedzialnych
55
Liczba kodów ATC
3
Filtr:
ProduktSubstancja czynnaPodmiot odpowiedzialnyKategoriaPozwolenie
Ibuprom Forte 400 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 26993 Ibuprom Max 400 mg · Tabletki drażowane Ibuprofenum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 09700 Ibuprom Max Express 400 mg · Kapsułki miękkie Ibuprofenum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 29646 Ibuprom Max Rapid 400 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 26606 Ibuprom Max Sprint 400 mg · Kapsułki miękkie Ibuprofenum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 18604 Ibuprom Rapid 200 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 26605 Ibuprom Regular 200 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 26994 Ibuprom RR MAX 400 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 09649 Ibuprom Sport spray 50 mg/g · Aerozol na skórę, roztwór Ibuprofenum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 24970 Ibuprom Sprint 200 mg · Kapsułki miękkie Ibuprofenum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 11023 Ibuprom Ultramax 600 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 24295 Ibuprom Ultramax Sprint 600 mg · Kapsułki miękkie Ibuprofenum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 26756 Iburapid 400 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Farmak International Sp. z o.o. OTC 22956 Iburapid 200 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Farmak International Sp. z o.o. OTC 22955 Ibured 50 mg/g (5%) · Żel Ibuprofenum Zakład Farmaceutyczny "Amara" Sp. z o.o. OTC 23044 Ibured Forte 100 mg/g (10%) · Żel Ibuprofenum Zakład Farmaceutyczny "Amara" Sp. z o.o. OTC 23045 Ibutact 40 mg/ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o. o. OTC 24859 IbuTeva 200 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. OTC 15886 IbuTeva Max 400 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. OTC 15887 Ibutop Gel 50 mg/g · Żel Ibuprofenum DOLORGIET GmbH & Co. KG OTC 06758

Według wyboru: alfabetycznie po nazwie produktu lub po dacie ostatniej zmiany w rejestrze. Bez płatnych pozycji i popularności; to nie rekomendacja.