Niezależny katalog wpisów rejestru URPL. Nie jest stroną URPL ani rządową, ani apteką. Nie udziela porad. Zasady serwisu

Substancja czynna

Ibuprofenum

Lista obejmuje 193 produkty lecznicze z substancją czynną Ibuprofenum według rejestru. Podaje postać, dawkę i podmiot odpowiedzialny.

Liczba produktów
193
Liczba postaci farmaceutycznych
13
Liczba dawek
23
Liczba kategorii dostępności
3
Liczba podmiotów odpowiedzialnych
55
Liczba kodów ATC
3
Filtr:
ProduktSubstancja czynnaPodmiot odpowiedzialnyKategoriaPozwolenie
Nurofen dla dzieci 125 mg · Czopki doodbytnicze Ibuprofenum Reckitt Benckiser (Poland) S.A. OTC 12263 Nurofen dla dzieci 60 mg · Czopki doodbytnicze Ibuprofenum Reckitt Benckiser (Poland) S.A. OTC 12327 Nurofen dla dzieci 100 mg/5 ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum Pretium Farm Sp. z o.o. OTC 241/17 Nurofen dla dzieci 100 mg/5 ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum PharmaVitae Sp. z o.o. sp. k. OTC 380/17 Nurofen dla dzieci 60 mg · Czopki Ibuprofenum InPharm Sp. z o.o. OTC 127/20 Nurofen dla dzieci 125 mg · Czopki Ibuprofenum InPharm Sp. z o.o. OTC 206/20 Nurofen dla dzieci 125 mg · Czopki Ibuprofenum InPharm Sp. z o.o. OTC 239/25 Nurofen dla dzieci 125 mg · Czopki Ibuprofenum Delfarma Sp. z o.o. OTC 212/26 Nurofen dla dzieci forte pomarańczowy 40 mg/ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum Reckitt Benckiser (Poland) S.A. OTC 22448 Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy 40 mg/ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum Pretium Farm Sp. z o.o. OTC 135/19 Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy 40 mg/ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum Medezin Sp. z o.o. OTC 16/20 Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy 40 mg/ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum Medezin Sp. z o.o. OTC 082/25 Nurofen dla dzieci forte pomarańczowy 40 mg/ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum Delfarma Sp. z o.o. OTC 157/25 Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy 40 mg/ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum Allpharm Sp. z o.o. sp.k. OTC 356/25 Nurofen dla dzieci Forte pomarańczowy 40 mg/ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum InPharm Sp. z o.o. OTC 102/26 Nurofen dla dzieci forte truskawkowy 40 mg/ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum Reckitt Benckiser (Poland) S.A. OTC 22449 Nurofen dla dzieci forte truskawkowy 40 mg/ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum Medezin Sp. z o.o. OTC 083/25 Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy 40 mg/ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum InPharm Sp. z o.o. OTC 33/18 Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy 40 mg/ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum Delfarma Sp. z o.o. OTC 289/18 Nurofen dla dzieci Forte truskawkowy 40 mg/ml · Zawiesina doustna Ibuprofenum Pretium Farm Sp. z o.o. OTC 134/19

Według wyboru: alfabetycznie po nazwie produktu lub po dacie ostatniej zmiany w rejestrze. Bez płatnych pozycji i popularności; to nie rekomendacja.