Niezależny katalog wpisów rejestru URPL. Nie jest stroną URPL ani rządową, ani apteką. Nie udziela porad. Zasady serwisu

Produkt leczniczy Ludzki OTC Pozwolenie bezterminowe

Vicks Antigrip Zatoki i Katar

Paracetamolum + Phenylephrini hydrogenotartras + Chlorphenamini maleas · (650 mg + 16 mg + 4 mg)/sasz · granulat do sporządzania roztworu doustnego

Numer pozwolenia 21872 Podmiot odpowiedzialny: WICK Pharma Zweigniederlassung der Procter & Gamble GmbH

Dane pochodzą z rejestru i nie stanowią porady. Obecność w rejestrze nie oznacza dostępności w aptece. Przeczytaj ulotkę i zapytaj lekarza lub farmaceutę.

Dane z rejestru

stan z importu 28.09.2026
Substancja czynna
Paracetamolum + Phenylephrini hydrogenotartras + Chlorphenamini maleas
Postać farmaceutyczna
Granulat do sporządzania roztworu doustnego
Moc
(650 mg + 16 mg + 4 mg)/sasz
Typ produktu
Ludzki
Typ procedury
NARprocedura narodowa
Podstawa prawna
art. 15 ust. 1 pkt 2
Ważność pozwolenia
BezterminoweStatus i ważność pozwolenia pokazano według stanu rejestru przy ostatnim imporcie. Nie potwierdzają obecności produktu na rynku.
Podmiot odpowiedzialny
WICK Pharma Zweigniederlassung der Procter & Gamble GmbHPodmiot odpowiedzialny jest posiadaczem pozwolenia na dopuszczenie produktu do obrotu. Może być inny niż wytwórca.

Kod ATC · N02BE51

N grupa anatomiczna Układ nerwowy
02 grupa terapeutyczna
B grupa farmakologiczna
E grupa chemiczna
51 substancja

Kod ATC to międzynarodowa klasyfikacja według grupy anatomicznej, terapeutycznej i substancji; nie wskazuje zastosowania leku.

Opakowania i kategoria dostępności

OpakowanieKategoriaZnaczenie
10 sasz. OTC Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty.
14 sasz. OTC Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty.

Kategoria dotyczy konkretnego opakowania i pochodzi z rejestru. Nie mówi o refundacji ani o dostępności w aptekach.

Wytwórcy i importerzy

  • Laboratorios Alcalá Farma, S.L.Hiszpania

Inne dawki lub postacie — Paracetamolum + Phenylephrini hydrogenotartras + Chlorphenamini maleas

Lista produktów z substancją Paracetamolum + Phenylephrini hydrogenotartras + Chlorphenamini maleas (2 produkty)

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Ulotka ChPL