Cevac Adenomune L
Opis leku
Lek to lek na receptę (Rp) zawierający substancję czynną: Wirus krwotocznego zapalenia jelit indyków, szczep 281-00. Forma farmaceutyczna: Zawiesina do podania w wodzie do picia. Producent: Ceva Animal Health Polska Sp. z o.o.. Klasyfikacja ATC: QI01CD. Lek dostępny w opakowaniach: 12 różnych opakowań.
Podstawowe informacje
Producent / Importer
Dokumenty do pobrania
Pobierz oficjalne dokumenty dotyczące leku:
Oceny i komentarze
Opinie użytkowników
Cevac Adenomune L - szczegółowe informacje o leku
Cevac Adenomune L to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Wirus krwotocznego zapalenia jelit indyków, szczep 281-00. Dostępny w postaci farmaceutycznej: zawiesina do podania w wodzie do picia. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.
Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.
Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Jaka jest substancja czynna leku Cevac Adenomune L?
- Substancją czynną leku Cevac Adenomune L jest Wirus krwotocznego zapalenia jelit indyków, szczep 281-00.
- Czy Cevac Adenomune L jest dostępny bez recepty?
- Nie. Cevac Adenomune L wydawany jest wyłącznie z przepisu lekarza (kategoria Rp).
- W jakiej postaci występuje Cevac Adenomune L?
- Postać farmaceutyczna leku Cevac Adenomune L: Zawiesina do podania w wodzie do picia.
- Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Cevac Adenomune L?
- Podmiotem odpowiedzialnym jest Ceva Animal Health Polska Sp. z o.o..