Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Enoxaparin sodium LEK-AM

Na receptę (Rp) Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Dane pochodzą z rejestru i nie stanowią porady. Obecność w rejestrze nie oznacza dostępności w aptece. Przeczytaj ulotkę i zapytaj lekarza lub farmaceutę.

Opis leku

Lek to lek na receptę (Rp) zawierający substancję czynną: Enoxaparinum natricum. Forma farmaceutyczna: Roztwór do wstrzykiwań. Producent: Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.. Klasyfikacja ATC: B01AB05. Lek dostępny w opakowaniach: 2 różnych opakowań.

Podstawowe informacje

Substancja czynna
Postać farmaceutyczna
Roztwór do wstrzykiwań
Moc leku
10 000 j.m. (100 mg)/ml
Opakowania
2 amp.-strzyk. 1 ml Rp
10 amp.-strzyk. 1 ml Rp
Numer rejestracyjny
24683
Kod ATC
B01AB05
Typ procedury
NAR
Podstawa prawna
art. 15 ust. 7
Ważność pozwolenia
2023-04-12
Typ
Ludzki

Producent / Importer

Health-Med spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Polska

Enoxaparin sodium LEK-AM - szczegółowe informacje o leku

Enoxaparin sodium LEK-AM to produkt leczniczy wpisany do Rejestru Produktów Leczniczych. Główną substancją czynną jest Enoxaparinum natricum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: roztwór do wstrzykiwań. Dane rejestrowe na tej stronie pochodzą z Rejestru Produktów Leczniczych i są importowane automatycznie każdej nocy.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dane rejestrowe produktu i, jeśli są dostępne, dokumenty oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Enoxaparin sodium LEK-AM?
Substancją czynną leku Enoxaparin sodium LEK-AM jest Enoxaparinum natricum.
Czy Enoxaparin sodium LEK-AM jest dostępny bez recepty?
Nie. Enoxaparin sodium LEK-AM nie jest dostępny bez recepty. Kategoria dostępności: na receptę (Rp).
W jakiej postaci występuje Enoxaparin sodium LEK-AM?
Postać farmaceutyczna leku Enoxaparin sodium LEK-AM: Roztwór do wstrzykiwań.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Enoxaparin sodium LEK-AM?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o..