Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z oficjalnego Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Filomag Uno

OTC Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy FILOFARM
Oceń

Opis leku

Lek to lek bez recepty (OTC) zawierający substancję czynną: Magnesii hydrogenoaspartas. Forma farmaceutyczna: Tabletki. Producent: Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy FILOFARM. Klasyfikacja ATC: A12CC05. Lek dostępny w opakowaniach: 2 różnych opakowań.

Podstawowe informacje

Postać farmaceutyczna
Tabletki
Moc leku
40 mg Mg2+
Opakowania
50 tabl. OTC
75 tabl. OTC
Numer rejestracyjny
02117
Kod ATC
A12CC05
Typ procedury
NAR
Podstawa prawna
art. 16 ust. 1
Ważność pozwolenia
Bezterminowe
Typ
Ludzki

Producent / Importer

Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy FILOFARM
Polska

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników
Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę
Twoja ocena

Filomag Uno - szczegółowe informacje o leku

Filomag Uno to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Magnesii hydrogenoaspartas. Dostępny w postaci farmaceutycznej: tabletki. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Filomag Uno?
Substancją czynną leku Filomag Uno jest Magnesii hydrogenoaspartas.
Czy Filomag Uno jest dostępny bez recepty?
Tak. Filomag Uno należy do kategorii OTC i jest dostępny bez recepty.
W jakiej postaci występuje Filomag Uno?
Postać farmaceutyczna leku Filomag Uno: Tabletki.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Filomag Uno?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy FILOFARM.