Gripex Control
Paracetamolum + Coffeinum · 500 mg + 50 mg · tabletki
Dane pochodzą z rejestru i nie stanowią porady. Obecność w rejestrze nie oznacza dostępności w aptece. Przeczytaj ulotkę i zapytaj lekarza lub farmaceutę.
Dane z rejestru
stan z importu 28.09.2026- Substancja czynna
- Paracetamolum + Coffeinum
- Postać farmaceutyczna
- Tabletki
- Moc
- 500 mg + 50 mg
- Typ produktu
- Ludzki
- Typ procedury
- NARprocedura narodowa
- Podstawa prawna
- art. 16 ust. 1
- Ważność pozwolenia
- BezterminoweStatus i ważność pozwolenia pokazano według stanu rejestru przy ostatnim imporcie. Nie potwierdzają obecności produktu na rynku.
- Podmiot odpowiedzialny
- US Pharmacia Sp. z o.o.Podmiot odpowiedzialny jest posiadaczem pozwolenia na dopuszczenie produktu do obrotu. Może być inny niż wytwórca.
Kod ATC · N02BA51
Kod ATC to międzynarodowa klasyfikacja według grupy anatomicznej, terapeutycznej i substancji; nie wskazuje zastosowania leku.
Opakowania i kategoria dostępności
| Opakowanie | Kategoria | Znaczenie |
|---|---|---|
| 2 tabl. | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
| 4 tabl. | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
| 6 tabl. | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
| 8 tabl. | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
| 10 tabl. | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
| 12 tabl. (2 x 6) | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
| 12 tabl. (1 x 12) | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
Kategoria dotyczy konkretnego opakowania i pochodzi z rejestru. Nie mówi o refundacji ani o dostępności w aptekach.
Wytwórcy i importerzy
- US Pharmacia Sp. z o.o.Polska
- US Pharmacia Sp. z o.o.Polska
Ta sama substancja, dawka i postać
Lista powstała tylko z danych rejestru i nie jest listą zamienników. O zamianie leku decyduje lekarz lub farmaceuta.
Inne dawki lub postacie — Paracetamolum + Coffeinum
Lista produktów z substancją Paracetamolum + Coffeinum (11 produktów)- Apap Extra OTC 500 mg + 65 mg · Tabletki powlekane · US Pharmacia Sp. z o.o.
- Excedrin Extra OTC 500 mg + 65 mg · Tabletki powlekane · Haleon Poland Sp. z o.o.
- FERVEX ból i gorączka DUO OTC 500 mg + 65 mg · Tabletki · UPSA SAS
- Gripex Control Duo OTC 500 mg + 65 mg · Tabletki powlekane · US Pharmacia Sp. z o.o.
- Panacit Extra OTC 500 mg + 65 mg · Tabletki · Dr. Max Pharma s.r.o.
- Panadol Extra OTC 500 mg + 65 mg · Tabletki powlekane · Haleon Poland Sp. z o.o.
- Paramax Comp OTC 500 mg + 65 mg · Tabletki · Vitabalans Oy
- PARAMIG Extra OTC 500 mg + 65 mg · Tabletki · Synoptis Pharma Sp. z o.o.
- Solpadeine Control OTC 500 mg + 65 mg · Tabletki musujące · Perrigo Poland Sp. z o.o.
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.