Gripex Hot
Paracetamolum + Phenylephrini hydrochloridum + Acidum ascorbicum · (650 mg + 50 mg + 10 mg)/sasz. · proszek do sporządzania roztworu doustnego
Dane pochodzą z rejestru i nie stanowią porady. Obecność w rejestrze nie oznacza dostępności w aptece. Przeczytaj ulotkę i zapytaj lekarza lub farmaceutę.
Dane z rejestru
stan z importu 28.09.2026- Substancja czynna
- Paracetamolum + Phenylephrini hydrochloridum + Acidum ascorbicum
- Postać farmaceutyczna
- Proszek do sporządzania roztworu doustnego
- Moc
- (650 mg + 50 mg + 10 mg)/sasz.
- Typ produktu
- Ludzki
- Typ procedury
- NARprocedura narodowa
- Podstawa prawna
- art. 15 ust. 1 pkt 2
- Ważność pozwolenia
- BezterminoweStatus i ważność pozwolenia pokazano według stanu rejestru przy ostatnim imporcie. Nie potwierdzają obecności produktu na rynku.
- Podmiot odpowiedzialny
- US Pharmacia Sp. z o.o.Podmiot odpowiedzialny jest posiadaczem pozwolenia na dopuszczenie produktu do obrotu. Może być inny niż wytwórca.
Kod ATC · N02BE51
Kod ATC to międzynarodowa klasyfikacja według grupy anatomicznej, terapeutycznej i substancji; nie wskazuje zastosowania leku.
Opakowania i kategoria dostępności
| Opakowanie | Kategoria | Znaczenie |
|---|---|---|
| 5 sasz. 4 g | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
| 7 sasz. 4 g | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
| 8 sasz. 4 g | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
| 10 sasz. 4 g | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
| 12 sasz. 4 g | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
| 20 sasz. 4 g | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
Kategoria dotyczy konkretnego opakowania i pochodzi z rejestru. Nie mówi o refundacji ani o dostępności w aptekach.
Wytwórcy i importerzy
- US Pharmacia Sp. z o.o.Polska
Inne dawki lub postacie — Paracetamolum + Phenylephrini hydrochloridum + Acidum ascorbicum
Lista produktów z substancją Paracetamolum + Phenylephrini hydrochloridum + Acidum ascorbicum (5 produktów)- Choligrip OTC (750 mg + 10 mg + 60 mg)/sasz. · Proszek do sporządzania roztworu doustnego · Haleon Poland Sp. z o.o.
- Coldrex MaxGrip OTC (1000 mg + 10 mg + 40 mg)/sasz. · Proszek do sporządzania roztworu doustnego · Perrigo Poland Sp. z o.o.
- Coldrex o smaku cytrynowym OTC (750 mg + 10 mg + 60 mg)/5 g · Proszek do sporządzania roztworu doustnego · Perrigo Poland Sp. z o.o.
- Theraflu MAX GRIP OTC 1000 mg + 10 mg + 70 mg · Proszek do sporządzania roztworu doustnego · Haleon Poland Sp. z o.o.
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.