Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z oficjalnego Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Hascosept Forte

OTC Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
Oceń

Opis leku

Lek to lek bez recepty (OTC) zawierający substancję czynną: Benzydamini hydrochloridum. Forma farmaceutyczna: Aerozol do stosowania w jamie ustnej, roztwór. Producent: Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.. Klasyfikacja ATC: A01AD02. Lek dostępny w opakowaniach: 1 opakowanie.

Podstawowe informacje

Postać farmaceutyczna
Aerozol do stosowania w jamie ustnej, roztwór
Moc leku
3 mg/ml
Opakowania
1 butelka 30 ml OTC
Numer rejestracyjny
21297
Kod ATC
A01AD02
Typ procedury
NAR
Podstawa prawna
art. 15 ust. 1 pkt 2
Ważność pozwolenia
Bezterminowe
Typ
Ludzki

Producent / Importer

Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
Polska

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników
Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę
Twoja ocena

Hascosept Forte - szczegółowe informacje o leku

Hascosept Forte to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Benzydamini hydrochloridum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: aerozol do stosowania w jamie ustnej, roztwór. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Hascosept Forte?
Substancją czynną leku Hascosept Forte jest Benzydamini hydrochloridum.
Czy Hascosept Forte jest dostępny bez recepty?
Tak. Hascosept Forte jest dostępny bez recepty (kategoria OTC).
W jakiej postaci występuje Hascosept Forte?
Postać farmaceutyczna leku Hascosept Forte: Aerozol do stosowania w jamie ustnej, roztwór.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Hascosept Forte?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A..