Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Methofill SD

Na receptę (Rp) Accord Healthcare Polska Sp. z o.o.

Dane pochodzą z rejestru i nie stanowią porady. Obecność w rejestrze nie oznacza dostępności w aptece. Przeczytaj ulotkę i zapytaj lekarza lub farmaceutę.

Opis leku

Lek to lek na receptę (Rp) zawierający substancję czynną: Methotrexatum. Forma farmaceutyczna: Roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu. Producent: Accord Healthcare Polska Sp. z o.o.. Klasyfikacja ATC: L04AX03. Lek dostępny w opakowaniach: 3 różnych opakowań.

Podstawowe informacje

Substancja czynna
Postać farmaceutyczna
Roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu
Moc leku
12,5 mg
Opakowania
1 wstrzykiwacz 0,25 ml Rp
4 wstrzykiwacze 0,25 ml Rp
8 wstrzykiwaczy 0,25 ml Rp
Numer rejestracyjny
24264
Kod ATC
L04AX03
Typ procedury
DCP
Podstawa prawna
art. 15 ust. 12
Ważność pozwolenia
Bezterminowe
Typ
Ludzki

Producent / Importer

Accord Healthcare Polska Sp. z o.o.
Polska

Methofill SD - szczegółowe informacje o leku

Methofill SD to produkt leczniczy wpisany do Rejestru Produktów Leczniczych. Główną substancją czynną jest Methotrexatum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu. Dane rejestrowe na tej stronie pochodzą z Rejestru Produktów Leczniczych i są importowane automatycznie każdej nocy.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dane rejestrowe produktu i, jeśli są dostępne, dokumenty oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Methofill SD?
Substancją czynną leku Methofill SD jest Methotrexatum.
Czy Methofill SD jest dostępny bez recepty?
Nie. Methofill SD nie jest dostępny bez recepty. Kategoria dostępności: na receptę (Rp).
W jakiej postaci występuje Methofill SD?
Postać farmaceutyczna leku Methofill SD: Roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Methofill SD?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Accord Healthcare Polska Sp. z o.o..