Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z oficjalnego Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Norepinephrine Sopharma

Lz Sopharma Warszawa Sp. z o.o.
Oceń

Opis leku

Lek to lek kategoria dostępności: Lz zawierający substancję czynną: Noradrenaliny winian. Forma farmaceutyczna: Koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji. Producent: Sopharma Warszawa Sp. z o.o.. Klasyfikacja ATC: C01CA03. Lek dostępny w opakowaniach: 6 różnych opakowań.

Podstawowe informacje

Substancja czynna
Postać farmaceutyczna
Koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji
Moc leku
1 mg/ml
Opakowania
5 amp. 1 ml Lz
10 amp. 1 ml Lz
5 amp. 4 ml Lz
10 amp. 4 ml Lz
5 amp. 10 ml Lz
10 amp. 10 ml Lz
Numer rejestracyjny
25572
Kod ATC
C01CA03
Typ procedury
DCP
Podstawa prawna
art. 15 ust. 1 pkt 2
Ważność pozwolenia
Bezterminowe
Typ
Ludzki

Producent / Importer

Sopharma AD
Bułgaria

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników
Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę
Twoja ocena

Norepinephrine Sopharma - szczegółowe informacje o leku

Norepinephrine Sopharma to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Noradrenaliny winian. Dostępny w postaci farmaceutycznej: koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Norepinephrine Sopharma?
Substancją czynną leku Norepinephrine Sopharma jest Noradrenaliny winian.
Czy Norepinephrine Sopharma jest dostępny bez recepty?
Tak. Norepinephrine Sopharma należy do kategorii Lz i jest dostępny bez recepty.
W jakiej postaci występuje Norepinephrine Sopharma?
Postać farmaceutyczna leku Norepinephrine Sopharma: Koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Norepinephrine Sopharma?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Sopharma Warszawa Sp. z o.o..