Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z oficjalnego Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Nurofen Express Tabs

OTC Reckitt Benckiser (Poland) S.A.
Oceń

Opis leku

Lek to lek bez recepty (OTC) zawierający substancję czynną: Ibuprofenum. Forma farmaceutyczna: Tabletki powlekane. Producent: Reckitt Benckiser (Poland) S.A.. Klasyfikacja ATC: M01AE01. Lek dostępny w opakowaniach: 7 różnych opakowań.

Podstawowe informacje

Substancja czynna
Postać farmaceutyczna
Tabletki powlekane
Moc leku
200 mg
Opakowania
6 tabl. OTC
12 tabl. OTC
2 tabl. OTC
4 tabl. OTC
24 tabl. OTC
48 tabl. OTC
10 tabl. OTC
Numer rejestracyjny
14446
Kod ATC
M01AE01
Typ procedury
NAR
Podstawa prawna
art. 10 ust. 1 i 2
Ważność pozwolenia
Bezterminowe
Typ
Ludzki

Producent / Importer

RB NL Brands B.V
Holandia

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników
Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę
Twoja ocena

Nurofen Express Tabs - szczegółowe informacje o leku

Nurofen Express Tabs to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Ibuprofenum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: tabletki powlekane. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Nurofen Express Tabs?
Substancją czynną leku Nurofen Express Tabs jest Ibuprofenum.
Czy Nurofen Express Tabs jest dostępny bez recepty?
Tak. Nurofen Express Tabs należy do kategorii OTC i jest dostępny bez recepty.
W jakiej postaci występuje Nurofen Express Tabs?
Postać farmaceutyczna leku Nurofen Express Tabs: Tabletki powlekane.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Nurofen Express Tabs?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Reckitt Benckiser (Poland) S.A..