Ondansetron Accord 2 mg/ml
Opis leku
Lek to lek na receptę (Rp) zawierający substancję czynną: Ondansetroni hydrochloridum dihydricum. Forma farmaceutyczna: Roztwór do wstrzykiwań lub infuzji. Producent: Accord Healthcare Polska Sp. z o.o.. Klasyfikacja ATC: A04AA01. Lek dostępny w opakowaniach: 4 różnych opakowań.
Podstawowe informacje
Producent / Importer
Dokumenty do pobrania
Pobierz oficjalne dokumenty dotyczące leku:
Oceny i komentarze
Opinie użytkowników
Ondansetron Accord 2 mg/ml - szczegółowe informacje o leku
Ondansetron Accord 2 mg/ml to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Ondansetroni hydrochloridum dihydricum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: roztwór do wstrzykiwań lub infuzji. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.
Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.
Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Jaka jest substancja czynna leku Ondansetron Accord 2 mg/ml?
- Substancją czynną leku Ondansetron Accord 2 mg/ml jest Ondansetroni hydrochloridum dihydricum.
- Czy Ondansetron Accord 2 mg/ml jest dostępny bez recepty?
- Nie. Ondansetron Accord 2 mg/ml nie jest dostępny bez recepty. Kategoria dostępności: na receptę (Rp).
- W jakiej postaci występuje Ondansetron Accord 2 mg/ml?
- Postać farmaceutyczna leku Ondansetron Accord 2 mg/ml: Roztwór do wstrzykiwań lub infuzji.
- Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Ondansetron Accord 2 mg/ml?
- Podmiotem odpowiedzialnym jest Accord Healthcare Polska Sp. z o.o..