Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z oficjalnego Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Oxalin Baby

OTC Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.
Oceń

Opis leku

Lek to lek bez recepty (OTC) zawierający substancję czynną: Oxymetazolini hydrochloridum. Forma farmaceutyczna: Żel do nosa. Producent: Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.. Klasyfikacja ATC: R01AA05. Lek dostępny w opakowaniach: 2 różnych opakowań.

Podstawowe informacje

Postać farmaceutyczna
Żel do nosa
Moc leku
0,25 mg/g
Opakowania
1 butelka 10 g OTC
1 butelka 10 g OTC
Numer rejestracyjny
04014
Kod ATC
R01AA05
Typ procedury
NAR
Podstawa prawna
art. 16 ust. 1
Ważność pozwolenia
Bezterminowe
Typ
Ludzki

Producent / Importer

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. Oddział Medana w Sieradzu
Polska

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników
Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę
Twoja ocena

Oxalin Baby - szczegółowe informacje o leku

Oxalin Baby to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Oxymetazolini hydrochloridum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: żel do nosa. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Oxalin Baby?
Substancją czynną leku Oxalin Baby jest Oxymetazolini hydrochloridum.
Czy Oxalin Baby jest dostępny bez recepty?
Tak. Oxalin Baby należy do kategorii OTC i jest dostępny bez recepty.
W jakiej postaci występuje Oxalin Baby?
Postać farmaceutyczna leku Oxalin Baby: Żel do nosa.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Oxalin Baby?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A..