Polopiryna Max Hot
Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum + Coffeinum · (500 mg + 300 mg + 50 mg)/sasz. · proszek do sporządzania roztworu doustnego
Dane pochodzą z rejestru i nie stanowią porady. Obecność w rejestrze nie oznacza dostępności w aptece. Przeczytaj ulotkę i zapytaj lekarza lub farmaceutę.
Dane z rejestru
stan z importu 28.09.2026- Substancja czynna
- Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum + Coffeinum
- Postać farmaceutyczna
- Proszek do sporządzania roztworu doustnego
- Moc
- (500 mg + 300 mg + 50 mg)/sasz.
- Typ produktu
- Ludzki
- Typ procedury
- NARprocedura narodowa
- Podstawa prawna
- art. 16 ust. 1
- Ważność pozwolenia
- 2023-03-30Status i ważność pozwolenia pokazano według stanu rejestru przy ostatnim imporcie. Nie potwierdzają obecności produktu na rynku.
- Podmiot odpowiedzialny
- Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.Podmiot odpowiedzialny jest posiadaczem pozwolenia na dopuszczenie produktu do obrotu. Może być inny niż wytwórca.
Kod ATC · N02BA71
Kod ATC to międzynarodowa klasyfikacja według grupy anatomicznej, terapeutycznej i substancji; nie wskazuje zastosowania leku.
Opakowania i kategoria dostępności
| Opakowanie | Kategoria | Znaczenie |
|---|---|---|
| 8 sasz. | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
| 14 sasz. | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
Kategoria dotyczy konkretnego opakowania i pochodzi z rejestru. Nie mówi o refundacji ani o dostępności w aptekach.
Wytwórcy i importerzy
- Alcala Farma S.L.Hiszpania
Inne dawki lub postacie — Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum + Coffeinum
Lista produktów z substancją Acidum acetylsalicylicum + Acidum ascorbicum + Coffeinum (2 produkty)Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.