Rapidexon 2 mg/ml roztwór do wstrzykiwań
Opis leku
Lek to lek na receptę (Rp) zawierający substancję czynną: Dexamethasonum. Forma farmaceutyczna: Roztwór do wstrzykiwań. Producent: Eurovet Animal Health B.V.. Klasyfikacja ATC: QH02AB02. Lek dostępny w opakowaniach: 3 różnych opakowań.
Podstawowe informacje
Producent / Importer
Dokumenty do pobrania
Pobierz oficjalne dokumenty dotyczące leku:
Oceny i komentarze
Opinie użytkowników
Rapidexon 2 mg/ml roztwór do wstrzykiwań - szczegółowe informacje o leku
Rapidexon 2 mg/ml roztwór do wstrzykiwań to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Dexamethasonum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: roztwór do wstrzykiwań. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.
Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.
Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Jaka jest substancja czynna leku Rapidexon 2 mg/ml roztwór do wstrzykiwań?
- Substancją czynną leku Rapidexon 2 mg/ml roztwór do wstrzykiwań jest Dexamethasonum.
- Czy Rapidexon 2 mg/ml roztwór do wstrzykiwań jest dostępny bez recepty?
- Nie. Rapidexon 2 mg/ml roztwór do wstrzykiwań wydawany jest wyłącznie z przepisu lekarza (kategoria Rp).
- W jakiej postaci występuje Rapidexon 2 mg/ml roztwór do wstrzykiwań?
- Postać farmaceutyczna leku Rapidexon 2 mg/ml roztwór do wstrzykiwań: Roztwór do wstrzykiwań.
- Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Rapidexon 2 mg/ml roztwór do wstrzykiwań?
- Podmiotem odpowiedzialnym jest Eurovet Animal Health B.V..