Rosulip Plus
Opis leku
Lek to lek na receptę (Rp) zawierający substancję czynną: Rosuvastatinum + Ezetimibum. Forma farmaceutyczna: Kapsułki twarde. Producent: InPharm Sp. z o.o.. Klasyfikacja ATC: C10BA06. Lek dostępny w opakowaniach: 3 różnych opakowań.
Podstawowe informacje
Dokumenty do pobrania
Pobierz oficjalne dokumenty dotyczące leku:
Oceny i komentarze
Opinie użytkowników
Rosulip Plus - szczegółowe informacje o leku
Rosulip Plus to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Rosuvastatinum + Ezetimibum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: kapsułki twarde. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.
Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.
Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Jaka jest substancja czynna leku Rosulip Plus?
- Substancją czynną leku Rosulip Plus jest Rosuvastatinum + Ezetimibum.
- Czy Rosulip Plus jest dostępny bez recepty?
- Nie. Rosulip Plus wydawany jest wyłącznie z przepisu lekarza (kategoria Rp).
- W jakiej postaci występuje Rosulip Plus?
- Postać farmaceutyczna leku Rosulip Plus: Kapsułki twarde.
- Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Rosulip Plus?
- Podmiotem odpowiedzialnym jest InPharm Sp. z o.o..