Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z oficjalnego Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Salofalk 500

Na receptę (Rp) Dr. Falk Pharma GmbH
Oceń

Opis leku

Lek to lek na receptę (Rp) zawierający substancję czynną: Mesalazinum. Forma farmaceutyczna: Tabletki dojelitowe. Producent: Dr. Falk Pharma GmbH. Klasyfikacja ATC: A07EC02. Lek dostępny w opakowaniach: 2 różnych opakowań.

Podstawowe informacje

Substancja czynna
Postać farmaceutyczna
Tabletki dojelitowe
Moc leku
500 mg
Opakowania
50 tabl. Rp
100 tabl. Rp
Numer rejestracyjny
04001
Kod ATC
A07EC02
Typ procedury
NAR
Podstawa prawna
art. 10 ust. 1 i 2
Ważność pozwolenia
Bezterminowe
Typ
Ludzki

Producent / Importer

Dr. Falk Pharma GmbH
Niemcy

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników
Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę
Twoja ocena

Salofalk 500 - szczegółowe informacje o leku

Salofalk 500 to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Mesalazinum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: tabletki dojelitowe. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Salofalk 500?
Substancją czynną leku Salofalk 500 jest Mesalazinum.
Czy Salofalk 500 jest dostępny bez recepty?
Nie. Salofalk 500 wydawany jest wyłącznie z przepisu lekarza (kategoria Rp).
W jakiej postaci występuje Salofalk 500?
Postać farmaceutyczna leku Salofalk 500: Tabletki dojelitowe.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Salofalk 500?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Dr. Falk Pharma GmbH.