Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z oficjalnego Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Sylimarol 35 mg

OTC Poznańskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" S.A.
Oceń

Opis leku

Lek to lek bez recepty (OTC) zawierający substancję czynną: Silybi mariani extractum siccum. Forma farmaceutyczna: Tabletki drażowane. Producent: Poznańskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" S.A.. Klasyfikacja ATC: A05BA03. Lek dostępny w opakowaniach: 2 różnych opakowań.

Podstawowe informacje

Postać farmaceutyczna
Tabletki drażowane
Moc leku
35 mg
Opakowania
60 tabl. OTC
30 tabl. OTC
Numer rejestracyjny
03788
Kod ATC
A05BA03
Typ procedury
NAR
Podstawa prawna
art. 20a ust. 1
Ważność pozwolenia
Bezterminowe
Typ
Ludzki

Producent / Importer

Poznańskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" S.A.
Polska

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników
Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę
Twoja ocena

Sylimarol 35 mg - szczegółowe informacje o leku

Sylimarol 35 mg to produkt leczniczy zarejestrowany w oficjalnym rejestrze URPL. Główną substancją czynną jest Silybi mariani extractum siccum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: tabletki drażowane. Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie pochodzą z oficjalnych źródeł urzędowych i są regularnie aktualizowane.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dostęp do oficjalnej dokumentacji produktu, w tym charakterystykę produktu leczniczego, decyzje rejestracyjne oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Jaka jest substancja czynna leku Sylimarol 35 mg?
Substancją czynną leku Sylimarol 35 mg jest Silybi mariani extractum siccum.
Czy Sylimarol 35 mg jest dostępny bez recepty?
Tak. Sylimarol 35 mg jest dostępny bez recepty (kategoria OTC).
W jakiej postaci występuje Sylimarol 35 mg?
Postać farmaceutyczna leku Sylimarol 35 mg: Tabletki drażowane.
Kto jest podmiotem odpowiedzialnym za Sylimarol 35 mg?
Podmiotem odpowiedzialnym jest Poznańskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" S.A..