Rejestr Leków, Skład Leku, Rynek Leków, Opinie o lekach
.
Informacje ze źródeł urzędowych: Dane pochodzą z Rejestru Produktów Leczniczych. Serwis udostępnia wyłącznie informacje administracyjne i rejestracyjne. Przed rozpoczęciem lub zakończeniem leczenia zawsze skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Gripex

OTC US Pharmacia Sp. z o.o.

Dane pochodzą z rejestru i nie stanowią porady. Obecność w rejestrze nie oznacza dostępności w aptece. Przeczytaj ulotkę i zapytaj lekarza lub farmaceutę.

Oceń

Opis leku

Lek figuruje w Rejestrze Produktów Leczniczych. Substancja czynna: Paracetamolum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dextromethorphani hydrobromidum. Postać farmaceutyczna: Tabletki powlekane. Kategoria dostępności: bez recepty (OTC). Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o. Klasyfikacja ATC: N02BE51. Opakowania ujęte w rejestrze: 3 różnych opakowań.

Podstawowe informacje

Postać farmaceutyczna
Tabletki powlekane
Moc leku
325 mg + 30 mg + 10 mg
Opakowania
10 tabl. OTC
12 tabl. OTC
24 tabl. OTC
Numer rejestracyjny
04382
Kod ATC
N02BE51
Typ procedury
NAR
Podstawa prawna
art. 16 ust. 1
Ważność pozwolenia
Bezterminowe
Typ
Ludzki

Producent / Importer

US Pharmacia Sp. z o.o.
Polska

Ta sama substancja, dawka i postać

Według rejestru te produkty mają tę samą substancję czynną (Paracetamolum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dextromethorphani hydrobromidum), dawkę (325 mg + 30 mg + 10 mg) i postać farmaceutyczną (Tabletki powlekane).

O zamianie leku decyduje lekarz lub farmaceuta.

Inne dawki lub postacie — Paracetamolum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dextromethorphani hydrobromidum

Oceny i komentarze

0.0
0 ocen
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Opinie użytkowników

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak ocen i komentarzy. Bądź pierwszym, który oceni ten lek!
Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Gripex - szczegółowe informacje o leku

Gripex to produkt leczniczy wpisany do Rejestru Produktów Leczniczych. Główną substancją czynną jest Paracetamolum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dextromethorphani hydrobromidum. Dostępny w postaci farmaceutycznej: tabletki powlekane. Dane rejestrowe na tej stronie pochodzą z Rejestru Produktów Leczniczych i są importowane automatycznie każdej nocy.

Przed rozpoczęciem stosowania leku zalecamy zapoznanie się z pełną ulotką dla pacjenta oraz skonsultowanie się z lekarzem lub farmaceutą. W naszym serwisie znajdziesz dane rejestrowe produktu i, jeśli są dostępne, dokumenty oraz inne ważne informacje medyczne. Pamiętaj, że informacje zawarte w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie zastępują konsultacji z wykwalifikowanym specjalistą.

Źródło danych: Rejestr Produktów Leczniczych (URPL)

Ostatni automatyczny import:

Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.