Gripex Max
Paracetamolum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dextromethorphani hydrobromidum · 500 mg + 30 mg + 15 mg · tabletki powlekane
Dane pochodzą z rejestru i nie stanowią porady. Obecność w rejestrze nie oznacza dostępności w aptece. Przeczytaj ulotkę i zapytaj lekarza lub farmaceutę.
Dane z rejestru
stan z importu 28.09.2026- Substancja czynna
- Paracetamolum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dextromethorphani hydrobromidum
- Postać farmaceutyczna
- Tabletki powlekane
- Moc
- 500 mg + 30 mg + 15 mg
- Typ produktu
- Ludzki
- Typ procedury
- NARprocedura narodowa
- Podstawa prawna
- art. 16 ust. 1
- Ważność pozwolenia
- BezterminoweStatus i ważność pozwolenia pokazano według stanu rejestru przy ostatnim imporcie. Nie potwierdzają obecności produktu na rynku.
- Podmiot odpowiedzialny
- US Pharmacia Sp. z o.o.Podmiot odpowiedzialny jest posiadaczem pozwolenia na dopuszczenie produktu do obrotu. Może być inny niż wytwórca.
Kod ATC · N02BE51
Kod ATC to międzynarodowa klasyfikacja według grupy anatomicznej, terapeutycznej i substancji; nie wskazuje zastosowania leku.
Opakowania i kategoria dostępności
| Opakowanie | Kategoria | Znaczenie |
|---|---|---|
| 6 tabl. | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
| 6 tabl. | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
| 10 tabl. | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
| 12 tabl. | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
| 20 tabl. w blistrze | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
| 20 tabl. w butelce | OTC | Kategoria OTC oznacza produkt wydawany bez recepty. |
Kategoria dotyczy konkretnego opakowania i pochodzi z rejestru. Nie mówi o refundacji ani o dostępności w aptekach.
Wytwórcy i importerzy
- US Pharmacia Sp. z o.o.Polska
Inne dawki lub postacie — Paracetamolum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dextromethorphani hydrobromidum
Lista produktów z substancją Paracetamolum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dextromethorphani hydrobromidum (6 produktów)- Agrypin OTC 325 mg + 30 mg + 10 mg · Tabletki powlekane · Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" S.A.
- Gripblocker Express OTC 300 mg + 30 mg + 12 mg · Kapsułki miękkie · Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.
- Gripex OTC 325 mg + 30 mg + 10 mg · Tabletki powlekane · US Pharmacia Sp. z o.o.
- Gripex FORTE OTC 500 mg + 30 mg + 10 mg · Tabletki powlekane · US Pharmacia Sp. z o.o.
- Grypostop OTC 325 mg + 30 mg + 15 mg · Tabletki powlekane · Milapharm Sp. z o.o.
Dane pochodzą z publicznego rejestru i są importowane automatycznie. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza.