Niezależny katalog wpisów rejestru URPL. Nie jest stroną URPL ani rządową, ani apteką. Nie udziela porad. Zasady serwisu

Atc_code: N02BE51

Lista elementów z filtrem atc_code = N02BE51

Atc_code: N02BE51 Usuń filtr

ProduktSubstancja czynnaPodmiot odpowiedzialnyKategoriaPozwolenie
Paracetamol + Codeine APAP500 mg + 15 mg · Tabletki powlekane Paracetamolum + Codeini phosphas hemihydricus US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 28644 Panadol Extra500 mg + 65 mg · Tabletki powlekane Paracetamolum + Coffeinum Haleon Poland Sp. z o.o. OTC 27753 Panacit Extra500 mg + 65 mg · Tabletki Paracetamolum + Coffeinum Dr. Max Pharma s.r.o. OTC 23614 Kivenul200 mg + 500 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum + Paracetamolum Sandoz GmbH OTC 27132 Ibuxal Plus200 mg + 500 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum + Paracetamolum Biofarm Sp. z o.o. OTC 26257 Hadmuliv200 mg + 500 mg · Tabletki powlekane Ibuprofenum + Paracetamolum Sandoz GmbH OTC 27130 GripexPro Optima500 mg + 25 mg + 6,1 mg · Kapsułki twarde Paracetamolum + Coffeinum + Phenylephrini hydrochloridum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 21147 GripexPro300 mg + 25 mg + 5 mg · Kapsułki twarde Paracetamolum + Phenylephrini hydrochloridum + Coffeinum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 11179 Gripex Pro Mucus250 mg + 100 mg + 5 mg · Tabletki powlekane Paracetamolum + Guaifenesinum + Phenylephrini hydrochloridum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 20942 Gripex Max500 mg + 30 mg + 15 mg · Tabletki powlekane Paracetamolum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dextromethorphani hydrobromidum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 10532 Gripex Hot Zatoki650 mg + 60 mg + 20 mg + 4 mg · Proszek do sporządzania roztworu doustnego Paracetamolum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dextromethorphani hydrobromidum monohydricum + Chlorphenamini maleas US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 08460 Gripex Hot Max(1000 mg + 100 mg + 12,2 mg)/sasz. · Proszek do sporządzania roztworu doustnego Paracetamolum + Acidum ascorbicum + Phenylephrini hydrochloridum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 11184 Gripex Hot Intense1000 mg + 50 mg + 12,2 mg · Proszek do sporządzania roztworu doustnego Paracetamolum + Coffeinum + Phenylephrini hydrochloridum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 26486 Gripex Hot(650 mg + 50 mg + 10 mg)/sasz. · Proszek do sporządzania roztworu doustnego Paracetamolum + Phenylephrini hydrochloridum + Acidum ascorbicum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 10567 Gripex FORTE500 mg + 30 mg + 10 mg · Tabletki powlekane Paracetamolum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dextromethorphani hydrobromidum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 26161 Gripex Duo500 mg + 6,1 mg · Tabletki powlekane Paracetamolum + Phenylephrini hydrochloridum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 26287 Gripex Control Duo500 mg + 65 mg · Tabletki powlekane Paracetamolum + Coffeinum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 26361 Gripex325 mg + 30 mg + 10 mg · Tabletki powlekane Paracetamolum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dextromethorphani hydrobromidum US Pharmacia Sp. z o.o. OTC 04382 Gripblocker Zatoki250 mg + 30 mg · Kapsułki miękkie Paracetamolum + Pseudoephedrini hydrochloridum Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. OTC 11604 Gripblocker Express300 mg + 30 mg + 12 mg · Kapsułki miękkie Paracetamolum + Pseudoephedrini hydrochloridum + Dextromethorphani hydrobromidum Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. OTC 21997